wrapper

سرتیتر مطالب

بسم الله الرحمن الرحیم

«من کان سبباً لضلالة احد لن یقبل الله منه ای عمل الی یوم القیامه»

(هر کس سبب گمراهی شخصی بشود خداوند هیچ عملی را از او قبول نمی کند تا روز قیامت.)

 

صُبَّتْ‏ عَلَيَّ مَصَائِبُ‏ لَوْ            أَنَّهَا صُبَّتْ عَلَى الْأَيَّامِ صِرْنَ لَيَالِيَا

 

این بار دست خیانتکار اهل تصوف به هم داستانی وهابیت وحشی و خونخوار از آستین زنی صوفی مسلک، جاهل مطلق، عنود، مست مقام و مکنت و تازه به دوران رسیده بیرون آمد و در حریم آستان مقدس رضوی اسلام راستین را نشانه گرفت. همان اسلامی که رسول خدا در غدیر خم به مردم ابلاغ کرد و همان دینی را که خدا به آن رضایت داد که فرمود:

 

«الْيَوْمَ‏ أَكْمَلْتُ‏ لَكُمْ‏ دِينَكُمْ‏ وَ أَتْمَمْتُ عَلَيْكُمْ نِعْمَتِي وَ رَضِيتُ لَكُمُ الْإِسْلامَ دِينا».

 

اسلامی که اصل و ریشه و هسته ی مرکزی آن وجود مقدس عصمت کبری حضرت فاطمه ی زهرا علیها السلام است.

 

اللهم بحق الزهراء و ابیها و بعلها و بنیها و السرّ المستودع فیها. مسئلت داریم که دست نجس و پلید این زن صوفی بخت برگشته را و اربابان وهابیش را قطع نماید. جا دارد که اینگونه دانشگاه ها را که یهود امت پیغمبر (صوفیه) در آن لانه کرده اند بر سر این زن و سلسله های دیگر صوفیه ویران کرد.

 

زن فلک زده ی دیوانه ای به ساحت مقدس بانوی بزرگواری جسارت نموده که هستی شیعه و دار و ندار شیعه از برکت نام مبارک او و یاد او و عنایات خاصه ی اوست و این درد را به کدامین وجدان بیداری باید شکایت برد؟

 

این شمشیر بغض و عداوت از اقطاب گذشته ی این زنی فاسده یعنی مولوی و شمس به میراث گذاشته شده که یکی انکار عرفان صدیقه ی کبری علیها السلام را نمود و دیگری فضائل این یگانه ی روزگار را دزدید و به عایشه بخشید.

 

ای وا اسفا بر حوزه های علمیه ی شیعه،

 

ای وا اسفا بر اهل محبت و ولایت،

 

ای وا اسفا بر تمامی پیروان شوهر مظلومش امیرالمؤمنین که در مهد تشیع از همه مظلومتر است.

 

و ای وا اسفا بر مسؤلین امر که با دیدن و شنیدن چنین جسارت هایی به بانوی دو عالم قالب تهی نمی کنند که هیچ بلکه از کنار این ظلم عظیم به مقدس ترین مقدسات این مـرز و بوم بی تفـاوت می گذرند و زمینه را برای جسارت های بیشتر دیگران آماده می کنند.

 

ای مرز داران اسلام کجایید، دشمن تیر اول را از این دانشگاه به سوی ام ابیها صدیقه ی کبری علیها السلام رها کرد.

 

چه جای سکوت و نشستن؟ که اینجا جای فریاد و جان دادن است.

 

ای عارف نمایان هزار چهره، یک چهره به آن هزار بیافزائید و به ظاهر خودی نشان دهید وگرنه دنیای پر زرق و برق شما نیز تعطیل خواهد شد.

 

کجایند آنان که فصّ فاطمیه می نویسند و شرح می کنند و با شعار، حنجره پاره می کنند چرا در این برخورد سیاهی با سپیدی ها اثری از آنها نیست.

 

از صلح کلی ها و وهم گراها توقعی نیست، کل ما فی الکون وهم أوخیال *أو عکوس فی المرایا أو ضلال، شعار آنهاست.

 

اما ای زمامداران و ای مرز داران اسلام شما دیگر چرا؟ بشکنید این سکوت را و این دشمن ابله را و این دانشگاه ضلال را که رسول خدا مسجدش را ویران کرد.

 

اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَيْكَ فَقْدَ نَبِيِّنَا، وَ غَيْبَةَ إِمَامِنَا، وَ كَثْرَةَ عَدُوِّنَا، وَ قِلَّةَ عَدَدِنَا، وَ تَظَاهُرَ الزَّمَانِ عَلَيْنَا، وَ وُقُوعَ الْفِتَنِ بِنَا، فَفَرِّجْ ذَلِكَ يَا رَبِّ بِفَتْحٍ مِنْكَ تُعَجِّلُهُ.

 

 

25/محرم الحرام / 1437           
اصفهان – حوزه ی علمیه ی صدر بازار     
علی صافی اصفهانی       

درباره ما

آیت الله علی صافی اصفهانی اصول فقه را نزد مرحوم آیت ا... صالحی. حاشیه ملاعبدا... را نزد آقای خسرو شاهی. منظومه را نزد آیت ا... انصاری شیرازی. معالم را نزد استاد مدرس افغانی تلمذ کردند. لمعه را اکثراً نزد مرحوم آیت ا... وجدانی فخر و مقداری را نزد مرحوم آیت ا... ذهنی تهرانی تلمذ نمودند. رسائل را نزد آیت ا... اعتمادی خواندندد.

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon-  اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، کوچه شماره 9، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

mail-black  

     

telephone  32317981 ، 03132317982

printer2  32317983