wrapper

سرتیتر مطالب

سامرا / آیا فریاد رسی هست؟

نمک می خورد زخم کهنه تاریخ و چشم های روزگار می نشیند پشت هاله ای از اشک و خون تا شاید نبیند آنچه را که سنگینی غمش کمر دهر را خم کرده است... 

 و به راستی چگونه می توان باور نمود که جرثومه خبیث صهیون، با دست سپاه بغض و کینه ی دشمنان دوست نمای پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله به حریم قدسی عسگریین علیهما السلام جسارت و قبیحانه و بی شرمانه حرمت پاکترین ذوات آسمانی را به سخره گرفته است. امروز این تمامی کفر است که ایستاده به جنگ تمامی ایمان و نمی داند که اگر دست منتقم خداوندی از آستین حلم و صبرش برون آید بی شک آن موعود منتظر خواهد رسید تا جهان بداند که ظلم و جور پایانی دارد سیاه تر از شبهای مظلومیت...

 

باری، فاجعه دردناک تخریب گنبد و بارگاه امامین عسگرین علیهما السلام حادثه ای بود که سر من راء را به غمکده ی شیعیان و محبین اهل بیت علیه السلام تبدیل کرد. حادثه ای که در ایام ماتمناک محرم، خاطره ی تلخ تخریب بارگاه امام حسین علیه السلام را در دلهای غمزده تازه کرد و مگر چه فرقی است بین ایشان و آنهایی که قبر حسین بن علی علیه السلام را شخم زدند و آب بستند؟!

 

اینان از تبار همان دنیا طلبان به ظاهر دنیا گریز و یزیدیان کور دلی هستند که نور پاک حق و حقیقت را تاب نمی آوردند و برای خاموش کردن این نور به هر دستاویزی چنگ می زند اما این خدا بود که می خواست نورش را کامل کند «ولوکره الکافرون»

 

و اینک ما با چشم های گریان و دل های سوخته و سینه های مالامال از خشم و نفرت ایستاده ایم به تماشای غرق شدن صهونیسم در یم خروشان بیداری مسلیمین و دست و پا زدن مذبوحانه اش را شاهدیم که عاجزانه به هر دستاویز چنگ می زند شاید که ثمری بخشد ... اما عمر کثیفش به هر لحظه و ساعت کوتاهتر و اقدامات قبیحانه اش بی ثمرتر شده است و این است رمز کریمه ی:

 

«الیس الصبح بقریب؟»

 

دشمن بداند اهل بیت پیامبر (صلوات الله علیه و آله) در قلوب همه ی ما زنده و ما افتخار پیروزی از آنان را داشته و داریم و در این مسیر هیچ تزلزلی به خود راه نداده و قدمی عقب نخواهیم نشست. دشمنان اسلام و تشیع که روزها از حیات مجدد عراق و بازگشت مجد و عظمت به این کشور بیمناک گشته اند به دنبال ایجاد جنگ های داخلی و تفرقه بین مسلمانان مخصوصا این توطئه شوم را اشغالگران ظالم دنبال می نمایند که البته بحمدالله تا کنون با بیداری شیعیان و هدایت های مرجعیت به خصوص اشارات و ارشادات مرجع عالیقدر شیعه آیت الله العظمی سیستانی به هدف شوم خود نرسیده و انشاءالله نخواهند رسید.

 

با گذشت یک سال از این فاجعه عظیم، ذره ای قلوب شیعیان التیام پیدا نکرده و هم چنان بارگاه ملکوتی امامین عسگرین علیهما السلام مخروبه باقی مانده و ندای من ناصر ینصرنی این بارگاه مقدس در سراسر جهان طنین افکنده اما مسلمین و بخصوص ما شیعیان هنوز هم در تردید و به تماشا ایستاده ایم و در عوض صهیون بین الملل وقیحانه به ساحت مقدس اولین قبله مسلمین جسارت نموده ولی مسلمین جهان هنوز پاسخ مناسبی به این تلاش های مذبوحانه و کوردلانه آنان نداده است.

 

آیا فریاد رسی هست که به فریاد مقدسات اسلام و تشیع برسد؟

 

مؤسسه ی فرهنگی امام صادق علیه السلام ضمن دعوت از مسلمین جهان برای بیداری و یکپارچگی بیشتر در مقابل دشمنان اسلام و تشیع خواستار پاسخی مناسب برای این کوردلان واعمال قبیح آنان می باشد تا اسلام و تشیع دیگر بار شاهد و ایادی کفر نباشد. ان شاءالله

 

اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَيْكَ فَقْدَ نَبِيِّنَا وَ غَيْبَةَ إِمَامِنَا وَ كَثْرَةَ عَدُوِّنَا وَ شِدَّةَ الْفِتَنِ بِنَا وَ تَظَاهُرَ الزَّمَانِ عَلَيْنَا فَصَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أَعِنَّا عَلَى ذَلِكَ بِفَتْحٍ مِنْكَ تُعَجِّلُهُ وَ بِضُرٍّ تَكْشِفُهُ وَ نَصْرٍ تُعِزُّهُ وَ سُلْطَانِ حَقٍّ تُظْهِرُهُ وَ رَحْمَةٍ مِنْكَ تُجَلِّلُنَاهَا وَ عَافِيَةٍ مِنْكَ تُلْبِسُنَاهَا بِرَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره ما

آیت الله علی صافی اصفهانی اصول فقه را نزد مرحوم آیت ا... صالحی. حاشیه ملاعبدا... را نزد آقای خسرو شاهی. منظومه را نزد آیت ا... انصاری شیرازی. معالم را نزد استاد مدرس افغانی تلمذ کردند. لمعه را اکثراً نزد مرحوم آیت ا... وجدانی فخر و مقداری را نزد مرحوم آیت ا... ذهنی تهرانی تلمذ نمودند. رسائل را نزد آیت ا... اعتمادی خواندندد.

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon-  اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، کوچه شماره 9، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

mail-black  

     

telephone  32317981 ، 03132317982

printer2  32317983