wrapper

سرتیتر مطالب

بیـاینه ی آیت الله حاج شیخ علی صافی سرپرست مجـله ی نورالصـادق اصفهان

در مورد مصیبت های وارده از ناحیه ی انحرافات صمـدی آملی و امثـال او 

بسم الله الرحمن الرحیم

الیوم صبت علی الاسـلام مصائب لوانها صبت علی الایام صـرن لیالیاً

 امروز مصیبت هایی از ناحیه ی فرقه ی ضاله ی صمدی آملی های زمان و بعضی از اصحاب فلسفه و عرفان بر اسلام وارد می شود که اگر بر روزهای روشن وارد می شد آن روزها به شب های تار مبدل می گشت.

 

0092بار دیگر ایتام غریب و مظلوم آل محمد صلی الله علیه و آله شاهد نغمه های شومی از حلقوم منحوس جیره خواران بیگانه در لباس دین و عرفان شده اند. این خفاشان شب برای براندازی معارف راستین اهل بیت علیهم السلام و تنزل دادن مقام شامخ رسول خدا و خاندان طاهرینش و عادی جلوه دادن آنها و در مقابل، فوق حدّ تصور جلوه دادن اقطاب و پیران خود در اوج سعی و تلاشند.

 

امروز در کلاسهای عرفانی ما، شمر و یزید و حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و حضرت موسی و فرعون و ... یکی معرفی می شوند و همه در بهشت کنار هم، علی الارائک متکئون و بلکه شمر زودتر از امام حسین در بهشت.

 

اما آقای حسن زاده آملی که می گوید از گفتن لا اله الا الله شرم دارم[1] و می گوید لا تأخذنی سنة و لا نوم[2]، ولی الله است، پاک و مطهر است، قرآن است که لا یمسّه الا المطهرون و امام سجاد علیه السلام نمازش را به او اقتدا می کند [3]و مادرش (مانند حضرت زهرا) حین ولادت حسن زاده طاهره ی مطهره و پاک از ارجاس بود که خون نفاس ندیده بود!!![4]

 

ای وجدان های بیدار و ای آزاد اندیشان جهان از هر ملت و مذهبی که باشید، آیا مصیبتی از این عظیم تر بر اسلام و تشیع تصور می شود؟


انـا لله و انـا الیـه راجعـون

 

ما این مصیبت عظیم را به قطب عالم حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه و علما و زعمای حوزه های علمیه تسلیت می گوییم.

 

«اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَيْكَ فَقْدَ نَبِيِّنَا وَ غَيْبَةَ ولینا وَ كَثْرَةَ عَدُوِّنَا وَ شِدَّةَ الْفِتَنِ بِنَا وَ تَظَاهُرَ الزَّمَانِ عَلَيْنَا ...»

 

چندی پیش دفتر تبلیغات اصفهان یک صوفی افراطی[5] از خاندان مجاهدین خلق و از عوام عمامه به سر مشهد را با بودجه ی بیت المال به مرکز حوزه ی علمیه ی اصفهان دعوت کرد تا ارکان دین و تشیع را سست و زمینه ی ویرانی آن را فراهم نماید و بلاد شیعه رانیز به کام کابالیسم جهانی فرو کند. صوفیه، خرقه و خانقاه را به امیرالمؤمنین رسانده بود و با جهل و بی خبری خاصی و دروغ های شاخدار تمامی علما و اساطین مذهب را صوفی معرفی کرده بود و به بزرگانی که با صوفیه مبارزات بیشتری داشتند از قبیل شیخ مفید، شیخ صدوق، شیخ طوسی، علامه ی حلی، علامه ی مجلسی و ... توهین های زشت و رکیک نموده آنها را بی سواد، قومی گرا و کم بصیرت معرفی کرد.[6] و حوزه های علمیه جز اندکی دم بر نیاوردند و اعتراضی نکردند تا اینکه جرأت این فرقه ی ضاله زیاد شد، رسید به جایی که امروز در کلاس های درس فلسفه و عرفان این مملکت به جوانان شیعه یاد می دهند که:

 

ما هم می توانیم پیغمبر و امیرالمؤمنین و فاطمه ی زهرا شویم!!!

 

به جوانان ناآگاه ما یاد می دهند که باید از شمر و عمر سعد تشکر کنیم که امام حسین علیه السلام را کشتند.

 

یاد می دهند که یزید و شمر دین خدا و ناموس خدا را نابود نکرده اند.

 

یاد می دهند اگر شمر امام حسین علیه السلام را نمی کشت چه فایده ای داشت؟ سن 63 ساله اش 73 سال می شد، عمر بیشتر برای امام حسین چه فایده ای دارد؟!!

 

به آنها یاد می دهند که خدمتی که شمر کرد خیلی بیشتر از خدمت حضرت نوح و اباعبدالله الحسین بود و ...[7]

 

ای مرزداران اسلام، ای علما و مراجع تقلید ای صاحبان قلم و بیان، ای ذاکران و مداحان اهل بیت علیهم السلام ای قدرتمندان نظام، کجایید، این سکوت وحشت بار در برابر تبلیغات بنیان برکنان دین و تشیع تا کی، الا رجل، الا رجل

 

ای جوانان غیور حسینی که در مصائب حضرت سیدالشهدا علیه السلام و اهل بیت عصمت و طهارت سر و جان فدا می کنید کجائید؟

 

کو آن خون هایی که در رگ های غیرتمند شما به عشق حسین و بغض دشمنان اهل بیت می جوشد؟

 

این حسین فرزند عصمت کبری است که مادرش زیر گلوی او را بوسید و به قاتلینش نفرین کرد، خدا و ملائکه و انبیاء و اولیاء و جن و انس همه و همه قاتلینش را لعن و نفرین کردند و از رحمت خدا به دور.

اما امروز پیروان بیگانه، اولیاء و اشقیا را برابر دانسته و در بهشت برین کنار هم جای داده اند آن هم از ناحیه ی عارف نمایانی که در متن حوزه ی علمیه هستند و اینگونه کفریات را با چهره ی فلسفه و عرفان و تقدس و تشرف در کلاس های درس به جوانان ما تزریق می کنند.

 

ای غیور مردان اهل ولایت و ای عاشقان خاندان عصمت اگر هنوز هم غیرت دینی در رگ و پی شما می جوشد بپا خیزید و ایتام آل محمد و این مملکت امام زمان را از شر این روبه صفتان پلید و نجس نجات دهید.

 

این نامردان روزگار و نفاق افکنان هزار چهره با بودجه ی بیگانگان به قصد براندازی معارف قرآن و عترت و رهبران مذهبی ما (ائمه طاهرین علیهم السلام)از اریکه ی قدرت و عزت و تقدس وارد لباس دین و روحانیت شده، مرموزانه و با شعار فلسفه و عرفان و این که ما می فهمیم و مخالفان نمی فهمند به جنگ با خاندان عصمت و طهارت و دفاع از دشمنان آنها پرداخته و این خرافات را تحت عنوان علم و فرهنگ و کشف وشهود در میان مسلمین رواج می دهند. این در حالی است که رهبر انقلاب و همه ی مراجع تقلید شیعه برائت خودشان را از این شیخک پلید اعلام و شرکت در مجالس او را تحریم کرده اند، اما دست هایی پنهان بی اعتنا به این فتاوی برای ترویج از این رجس نجس و گسترش افکار و عقاید منحط و منحرف او و مکتبش تلاش می کنند.

 

آیا وقت آن نرسیده که جوانان این مرز و بوم را از لوث وجود منحوس این حیوانات درنده نجات دهید.

 

جوانان نا آگاه ما را بردند و گروه گروه می برند و به ریش حوزه های علمیه و متدینین ما می خندند.

 

ای حوزه های علمیه و ای سربازان راستین امام زمان وای شاگردان صادق مکتب امام صادق علیه السلام آیا وقت آن نرسیده که استغاثه ی جانسوز ابا عبدالله الحسین را لبیک بگوئید و آن حضرت را و مکتب تشیع را و معارف حقه ی قرآن و عترت را از شر معاندین منافق و گرگهای در لباس میش و مروجین معارف بیگانه نجات داده آنها را یاری کنیم؟

 

آیا فریاد رسی هست به فریاد دین و ناموس شیعیان و دوستان امیرالمؤمنین علیه السلام برسد.

 

آیا دادرسی هست به داد مظلومیت خاندان رسول خدا و معارف حقه ی آنها برسد.

 

آیا بیدارگری هست که مسؤلین خواب آلوده ی ما را از خواب گران بیدار کند.

 

ما ضمن هشدار و اعلام خطر به علما و زعمای حوزه های علمیه ی شیعه از گسترش این فرقه های ضاله که به اصول و اساس دین و تشیع و انسانیت ضربه می زنند باردیگر یادآور می شویم که اگر دیر تکان بخوریم، اگر از خواب بیدارنشویم و این سکوت مرگبار شکسته نشود و با انحراف و منحرفین مبارزه نشود این خواب به مرگ مبدل می شود و ایران به اندلسی دیگر. و ما علی الرسول الا البلاغ

 

اصفهان ـ مدرسه ی صدر بازار

علی صافی اصفهانی     

1391/1/29     

----------------------------------------------------

پی نوشت ها: 

[1]. حسن حسن زاده : الهی نامه

[2] . الهی نامه، چاپ اول.

[3] . فایل صوتی در سایت دارالصادق موجود است.

[4] . کنزالاسرار / 18

[5] . بنام محمد حسن وکیلی که پدر و مادر و اکثر اقوام او عضو سازمان مجاهدین خلق بوده و هستند و پدرش اکنون عضو این سازمان و فراری و مقیم انگلستان است (مدرک آن در سایت دارالصادق موجود است)

[6].فایل صوتی در سایت دارالصادق موجود است.

[7] . فایل صوتی در سایت دارالصادق موجود است و نیر در کتاب شرح مراتب طهارت به طور پراکنده موجود است.

درباره ما

آیت الله علی صافی اصفهانی اصول فقه را نزد مرحوم آیت ا... صالحی. حاشیه ملاعبدا... را نزد آقای خسرو شاهی. منظومه را نزد آیت ا... انصاری شیرازی. معالم را نزد استاد مدرس افغانی تلمذ کردند. لمعه را اکثراً نزد مرحوم آیت ا... وجدانی فخر و مقداری را نزد مرحوم آیت ا... ذهنی تهرانی تلمذ نمودند. رسائل را نزد آیت ا... اعتمادی خواندندد.

ادامه مطلب...

تماس با ما

home-icon-  اصفهان، چهارراه عسگریه ، خیابان صغیر اصفهانی ، کوچه شماره 9، پلاک 70 ، دارالصادق اصفهان

mail-black  

     

telephone  32317981 ، 03132317982

printer2  32317983